PASYVUS NAMAS / SPRENDIMAI IR MEDŽIAGOS / SIENOS IR PERDANGOS / Kompleksinis išorinių sienų šiltinimo sprendimas

Kompleksinis išorinių sienų šiltinimo sprendimas

Tarpusavyje derančios medžiagos užtikrina visos sistemos ilgaamžiškumą ir kokybę.

Tarpusavyje derančios medžiagos užtikrina visos sistemos ilgaamžiškumą ir kokybę.

Taupydami lėšas, ieškodami pigesnių medžiagų statytojai dažnai eksperimentuoja ir naudoja vieno gamintojo, tarkime, gruntą, kito gamintojo klijus, trečio – tinką, dažus ir panašiai. Tokie eksperimentai kartais pasiteisina, tačiau neretai būna ir nesėkmingi. Per tam tikrą laiką fasadai sutrūkinėja, pakeičia savo išvaizdą. Specialistai rekomenduoja statytojams naudoti tik to paties gaminto medžiagas tam tikrose sistemose, arba tokias skirtingų gamintojų medžiagas, jei instrukcijose nurodyta, kad jos gali būti naudojamos kartu ir tokie sprendimai yra išbandyti laboratorijose.

Izoliacinių medžiagų iš akmens vatos kompanija „Rockwool“ Lietuvos rinkoje  pristatė sertifikuotą šiltinimo sistemą Ecorock FF, kuri yra skirta tiek naujai statomų, tiek ir renovuojamų pastatų išorinių sienų šilumos izoliacijai.

Tai kompleksinis sprendimas, kurio pagrindą sudaro viena akmens vatos plokštės FRONTROCK MAX E arba FASROCK LL ir specialiai joms sukurti tinkai.

Tokia kompleksinė sistema užtikrina ne tik gerą šiluminę varžą, garso izoliaciją ir priešgaisrinį saugumą, bet ir garantuoja šiltinimo sistemos ilgaamžiškumą dėl  didelio atsparumo senėjimui, besikeičiančioms atmosferos sąlygoms, cheminei ir biologinei korozijai.

Ecorock FF sistemos elementų suderinamumą ir atitiktį patvirtina išduotas Europos techninis liudijimas E TA-12 /0044.

Rockwool Ecorock FF komponentai

Rockwool Ecorock FF komponentai

2 komentarai

  1. STATYTOJŲ DĖMESIUI !
    Nuo šiol naujose statybose galima užmiršti mūro šiltinimą polistirenu, akmens vata ar poliuretano putomis! 2014 m Lietuvoje pasirodė Čekijos kompanijos HELUZ naujos kartos keramikiniai blokeliai su neįtikėtinai aukšta varža (50 cm blokelio R=9,06, 44 cm – R=7,6, 38 cm – R=6,51, 30 cm – R=4,33, 25 cm – R= 3,43). Koncernas HELUZ – 130 metų tradicijas turinti įmonė, veikianti įvairiose Europos šalyse. Konsultuojame statant pasyvius namus iš HELUZ blokelių, pateikiame pasyvių namų projektus. Tiekiame medžiagas be tarpininkų, tiesiai iš Čekijos. Daugiau info ieškokite svetainėse heluz.lt , tauresta.lt , termofasadai.lt

  2. Audrius Gelžinis

    Norėčiau papildyti Tauresta informaciją, kad be čekų, panašius keraminius blokus mūro sienoms gamina Wienerberger (wienerberger.de/wandloesungen/ueber-poroton/poroton-ziegelsysteme), vokiečių Ziegelwerk (ziegelwerk-bellenberg.de/planziegel/mz70-thermoplan-ziegel.html), Latvijos keraminių blokų gamintojai ir kiti. Konkurencija naudinga vartotojams. Sėkmės.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus matomas.Būtini laukai pažymėti *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Į puslapio pradžią