PASYVUS NAMAS / Kontaktai

Kontaktai

Šį tinklapį administruoja ir turinį kuria UAB PROPAGO.

Kopijuoti ir platinti mūsų turinį be tinklapio administratoriaus sutikimo draudžiama. Cituojant būtina aktyvi nuoroda į šaltinį: www.pasyvusnamas.lt.

Nuorodos pavyzdys:

<a title="Šaltinis - www.pasyvusnamas.lt" href="http://www.pasyvusnamas.lt/" target="_blank">Šaltinis - www.pasyvusnamas.lt</a>

Su mumis susisiekti galite elektroniniu paštu audrius@gelzinis.lt

8 komentarai

 1. Remigijus Balčikonis

  Sveiki,
  Jūsų puslapyje pateikta informacija apie stiko pluošto laikiklius yra klaidinga bei taisytina. Mes, UAB „Good Service Solution UAB“, turime lietuviška patenta ir tarptautinį „patent pending“ šiam produktui. Patenta prižiūri teisinė kontora AAA.
  Mielai suteiksime techninės informacijos apie produkta ir padėsime jį viešinti. Taip pat galime suteikti informacijos apie daugybę skirtingų, geros praktikos pavyzdžių Lietuvoje. Šio kontakto tikslas minimum – bent pakoreguoti esama informacija pateikta straipsnyej apie langų montavimą šiltinimo sluoksnyje. O tikslas maksimum – jei ši tema aktuali, mielai suteiksime išplėstinės informacijos apie šį produktą.
  laukiu atsakymo, geros dienos.

  Pagarbiai,
  Remigijus Balčikonis
  septynilangai.lt

  • Povandeninio laivo ar kosminio laivo nepadarysi su tuo namu ;) teko stebėti ir kitokias sumontuotas langų sistemas, be stiklo pluošto – tvarkingai ten viskas atrodo ir šiek tiek kaina be dantukų.

   Su didele pagarba 7-am langui, bet žinom ir kaip 8-as gali atrodyt :). Rolandas, pasyvusnamas.info . Linkėjimai pasyvusnamas.lt nuo bendraminčių.

 2. Sveiki.
  Straispnyje „Pristatė Vokišką praktiką Lietuvoje“ aprašyme apie dvibučio namo projektą yra pateikta nuoroda į šio namo puslapį. Paspaudus ant nuorodos atidaro ne medeinos31.lt bet visiškai kitų architektų puslapį, kurie nieko bendro su šiuo pastatu neturi ir tokių namų neprojektuoja. Prašome ištaisyti netikslumus dėl nuorodų…

 3. Sveiki,

  gal lietuvoje yra karkasinių namų gamintojas, vykdęs pasyvaus namo projektą? Gal vykdė projektą Lietuvoje?

  Dėkui,
  Laurynas

 4. Sveiki,ar galite pasidalinti kontaktine informacija imoniu kurios projektuoja ir montuoja gruntinius silumokaicius? mane domina zvyrinio tipo silumokaitis nuosavam namui. Jei turite galimybe atsiusti informacija i mano elektronini pasta,arba paskelbti jusu komentaruose,busiu dekingas. Aidas

 5. Sveiki,
  norėtume Jūsų puslapyje talpinti straipsnį. Ar paslauga mokama? Kur kreiptis dėl talpinimo?
  Ačiū.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus matomas.Būtini laukai pažymėti *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Į puslapio pradžią