Pasyvus namas iš akytbetonio blokų

Pasyvus namas prie Klaipėdos

Pasyvus namas prie Klaipėdos

UAB „Norvedas“ Klaipėdos rajone, Žaliuosiuose Leliuose pastatė pasyvų 140,85 m2 bendro ploto individualų gyvenamąjį namą. Namo užsakovas VšĮ „Ecovizija“. Projekto autorius įmonė „Statybos projektų sprendimai“.

Šio namo sienos buvo sumūrytos iš 50 cm storio akytojo betono blokų „Aeroc“ ir apšiltintos 25 cm storio šilumos izoliacijos sluoksniu. Name sumontuoti UAB „Rubisolis“ elektriniai šildytuvai, karšto vandens ruošimui – UAB „Sinovada“ saulės kolektoriai ir švedų kompanijos „REC Temovex“ rekuperatorius REC Temovex 250S-EC su neužšąlančiu priešinių srautų šilumokaičiu iš aliuminio. Apsaugai nuo perkaitimo sumontuotos šveicarų gamintojo Griesser AG išorinės žaliuzės Lamisol 90.

Rekuperatorius

Mėlyna spalva pažymėtas oro srautas iš lauko, žalia –  oras iš patalpų. Raudona spalva pažymėtas pašildytas į patalpas tiekiamas šviežias oras, o geltona spalva – šalinamas iš patalpų oras.

 

Šio pastato sandarumo ir oro skverbties matavimus atliko UAB „Pastatų diagnostika ir statyba“. Ji namui 2012 m. rugsėjo 21 dieną suteikė A+ energinio naudingumo sertifikatą.

Energinio naudingumo sertifikatas

 

Namo sandarumo ir oro skverbties matavimai